Yukarı
Çık

SILENTA 3A

Üç katmanlı ve ses yalıtımlı Silenta 3A, Sıcak/soğuk ve asidik evsel atık suların bertarafı için uygundur.

Üç katmanlı ve ses yalıtımlı Silenta 3A, Sıcak/soğuk ve asidik evsel atık suların bertarafı için uygundur.

Silenta 3A, DIN EN 1451, DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun PP malzemeden üretilmiş atık su sistemidir. Silenta 3A yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gereken tüm noktalarda yüksek performansa sahiptir. Çap aralığı 40 mm ile 200 mm arasında yer alan geniş bir ürün gamından oluşmaktadır. Silenta 3A boru sistemi içerinde ek parça gibi yan ürünler de yer almaktadır.

Mükemmel ses yalıtımı

Mükemmel ses yalıtımı sayesinde, yaşam konforunu artırırken aynı zamanda binaya değer katar.

Alev geciktirici

Silenta 3A atık su boru sistemi DIN 4102'ye göre B2 yangın performansına sahiptir ve DIN EN 1451 ve DIN 4109 standartlarının gerekliliklerini karşılar.

Aside dayanıklı

2 ila 12 pH direncine sahip olan Silenta 3A, hem organik hem de inorganik asitlere dirençlidir, bu da onu dökme demir sistemlere mükemmel bir alternatif haline getirir.

Sıcaklığa dayanıklı

Silenta 3A'nın kurulumu ve çalıştırılması için sıcaklık -10 ° C'ye düşebilir. Bu, yalnızca 0,06 mm / m * K'lik bir termal genleşme katsayısı ile mümkün olur.

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com