Yukarı
Çık

HUNTER - Bahçe Sulama Sistemleri

 

PGP Ultra, otuz yılı aşkın araştırma, müşteri geri bildirimi ve laboratuvar testlerinde geliştirilen güçlü özelliklerle rotor teknolojisinde çıtayı yükseltiyor.

 

Uygulama: Bireysel/Ticari

Atış Mesafesi: 4,9 - 14,0 m

Debi: 0,07 - 3,23 m³/sa

Giriş Çapı: 3/4" NPT

 

PGP Ultra, en çok satan PGP Rotorunun temel özelliklerini almıştır ve otuz yılı aşkın araştırma, müşteri geri bildirimi ve laboratuvar testleri sonucunda geliştirilen bir dizi yeni özellikle çıtayı yükseltmektedir. PGP Ultra'nın en dikkat çeken iyileştirmeleri arasında aşınmayan dişlisi ve otomatik açı hafızası bulunmaktadır. Bu iki özellik, taretin hasara neden olmadan döndürülmesini sağlamak ve tareti nerede döndüğüne bakılmaksızın orijinal açısına döndürmek için çalışır. Diğer gelişmiş özellikler arasında çeşitli atış mesafesi seçeneklerine sahip 34 nozul seçeneği ve bir başlı yuva ve ayar vidası bulunur. PGP Ultra'nın çeşitliliği, sistem kurucularına herhangi bir sahada bir dizi verimli seçenek sunar.

 

  • Patentli otomatik açı hafızası özelliği, vandallar tarafından değiştirilmiş bile olsa, tareti orijinal açısına döndürür; 50° ile 360° arasında ayarlanabilir açı
  • Aşınmayan dişli mekanizması, rotor hareket yönünün tersine çevrildiğinde bile rotoru hasarlardan korur
  • Peyzaj alanları arasında esneklik sağlamak ve stok adedini düşürmek için tek bir modelde kısmi ve tam daire
  • Başlı ve oluklu ayar vidası, Hunter anahtarı veya düz uçlu bir tornavida ile atış mesafesi ayarına izin verir
  • Düz üst yapılı nozullar hızlı ve kolay yerleştirmeye olanak tanır
  • Hızlı açı ayarı için QuickCheck™ açı mekanizması

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com