Yukarı
Çık

HAKAN PLASTİK - Boru Sistemleri

 

Borular, görünenden çok daha fazlasına sahiptir: Özellikle kanalizasyon suyu boruları; dayanıklı, ses geçirmez ve tabii ki su geçirmez olmalıdır.

 

Bu tam olarak GF Hakan Plastik’in uzmanlık alanıdır. 2013'ten beri Georg Fischer ailesinin bir parçası olan Türk yapımı Hakan plastik boru çözümleri en yüksek gereksinimleri karşılamaktadır. Üstelik sadece bu da değil: Hizmetler, eğitim ve üst düzey eğitim ile sistem çözümleri de marka portföyünün bir parçasıdır.

 

  • Birinci sınıf kalite; GF Hakan Plastik, küresel bir şirket olarak, ürünlerinin uluslararası standartlara göre belgelendirilmesiyle de anlaşılacağı üzere, dünya standartlarında boru çözümleri üretmektedir.
  • Plastik borularda inovasyon şampiyonu; Ses geçirmez boruların ilk üreticisi olan GF Hakan Plastik, günümüzde sağlam ve güvenilir plastik boruların öncüsü olmaya devam ediyor.
  • En yüksek kalitede ve en yüksek hızda hizmet; Borulardan daha fazlası: GF Hakan Plastik, Eğitim ve Teknoloji Merkezi ile kullanıcılara eğitim ve üst düzey eğitim hizmetleriyle destek veriyor.
  • Birinci sınıf ürün portföyü; Kullanıcılar GF Hakan Plastik markası altında ses geçirmez boru sistemleri, hortumlar, kuyu boruları ve plastifiyan içermeyen içme suyu boruları gibi çözümler bulabilirler.

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com