Yukarı
Çık

SILENTA PREMIUM

Sıcak, soğuk ve asitli sıvılar için üç katmanlı ses yalıtımlı Silenta Premium borular, evsel atık suların bertarafı için uygundur.

Sıcak, soğuk ve asitli sıvılar için üç katmanlı ses yalıtımlı Silenta Premium borular, evsel atık suların bertarafı için uygundur.

Silenta Premium, DIN 4109 ve DIN 4102 standartlarına uygun evsel atık suyun basınçsız tahliyesi için özel olarak geliştirilmiş, Silenta PP'den üretilmiş üç katmanlı bir kanalizasyon boru sistemidir. Sıcak, soğuk ve asitli atık sular için idealdir. Sistemin sağlamlığı, darbe dayanımı ile sağlanır. Boru çapları 58 mm ile 200 mm arasında değişir. Sistem ayrıca ek aksesuarlara sahip tabanlar ve bağlantı parçaları içerir.

Mükemmel ses yalıtımı

Silenta Premium mükemmel ses yalıtımı sunar. Sistem böylelikle binada hem daha yüksek bir mülk değerine hem de daha iyi bir yaşam kalitesine katkıda bulunur.

Alev geciktirici

Silenta Premium kanalizasyon boru sistemi alev geciktirici özelliklere sahiptir ve DIN 4102 standardının şartlarını karşılar.

Aside dayanıklı

2 ila 12 pH direncine sahip olan Silenta Premium, hem organik hem de inorganik asitlere karşı dirençlidir, bu da onu döküm demir sistemler için mükemmel bir alternatif haline getirir.

Sıcaklığa dayanıklı

Silenta Premium'un kurulumu ve çalıştırılması için sıcaklık -20°C'ye düşebilir. Bu, yalnızca 0,04 mm/m *K'lik bir termal genleşme katsayısı ile mümkün olur.

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com