Yukarı
Çık

SILENTA EXTREME

Silenta Extreme Boru Sistemi, sıcak, soğuk ve asidik evsel atık suların bertarafı için geliştirilmiş ses yalıtımlı ve yangına dayanıklı atık su boru sistemidir.

Silenta Extreme Boru Sistemi, sıcak, soğuk ve asidik evsel atık suların bertarafı için geliştirilmiş ses yalıtımlı ve yangına dayanıklı atık su boru sistemidir.

Silenta Extreme, bina güvenliğini ve yaşam konforunu artırmaya yönelik geliştirlmiş PP bazlı halojen içermeyen, EN 13501 standardı kapsamında yangına dayanıklı (B-s1, d0) ve ses yalıtımlı 3- katmanlı atıksu boru sistemidir. Halojensiz özelliğinden dolayı yangın anında zehirli ve öldürücü gazlar çıkarmaz.

EN 1451, EN 13501 ve EN 14366 standartlarının gerekliliklerine göre son nesil çok katmanlı (üç farklı katman) polipropilen teknolojisi ile üretilmektedir. Boru çapları 50 mm ile 200 mm arasında değişmektedir. Sistem ayrıca ek aksesuarlara sahip tabanlar ve bağlantı parçaları içerir.

Mükemmel ses yalıtımı

Silenta Extreme mükemmel ses yalıtımı sunar. Sistem böylelikle binada hem daha yüksek bir mülk değerine hem de daha iyi bir yaşam kalitesine katkıda bulunur. Bu sistem EN14366 ve DIN4109'a göre onaylanmıştır.

Alev geciktirici

Silenta Extreme atık su boru sistemi alev geciktirici özelliklere sahiptir ve EN 13501 standartlarının gerekliliklerini karşılar. EN 13501 normlarına göre yangın performansı B; neredeyse yanmaz, s1; çok zayıf duman emisyonu ve d0; yangın sırasında damlama olmaz.

Halojen içermez

Silenta Extreme, PP bazlı halojensiz bir çözümdür, bu nedenle yangın sırasında herhangi bir ölümcül zehirli gaz oluşmaz.

Aside dayanıklı

2 ila 12 pH direncine sahip olan Silenta Extreme, hem organik hem de inorganik asitlere dirençlidir, bu da onu dökme demir sistemlere mükemmel bir alternatif haline getirir.

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com