Yukarı
Çık

ROTOR SPRINKLER

SRM, Hunter'ın en kısa menzilli rotorudur. Ayrıca, sprey başlıklarına uygun ve verimli bir alternatif sunmak üzere tasarlanmıştır.

SRM, Hunter'ın en kısa menzilli rotorudur. Ayrıca, sprey başlıklarına uygun ve verimli bir alternatif sunmak üzere tasarlanmıştır.

Büyük ve küçük alanları tek bir bölgede birleştirmek için daha büyük rotorlarla birlikte çalışabilir. Uygun durumlarda SRM'nin kullanılması, daha az sprinklerin daha ekonomik bir fiyata daha verimli çalışmasını sağlar. SRM, tümü debi oranlarına göre kolayca tanımlanabilen, hızlı ve kolay bir şekilde kurulup değiştirilebilen su tasarrufu sağlayan altı adet nozula sahiptir. Bu çok yönlü rotor, araç yollarını, yürüyüş yollarını ve diğer peyzajsız yüzeyleri ıslatmamak için spreyin hassas bir şekilde ayarlanmasını sağlayan atış mesafesi ayarlama özelliğine de sahiptir.

SRM, sprey başlıklarına alternatif olarak, verimli ve uygun ekonomik bir kısa atış mesafeli rotordur.

Uygulama: Bireysel

Atış Mesafesi: 4,0 - 10,7 m

Debi: 0,08 - 0,82 m³/sa

Giriş Çapı: 1/2''

KİLİT ÖZELLİKLER

* Suyu uygun alanlarda tutmak için 40° ile 360° arasında ayarlanabilir açı

* Fabrika montajlı standart 2.0 nozul, kurulumu hızlandırır

* Hızlı açı ayarı için QuickCheck™ açı mekanizması

GF Piping Systems tüm üretim tesislerinde global kalite ve performans standartlarını uygulamaktadır. 60.000den fazla ürün ile proje planlama ve uygulamasında, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre yönlendirmeler yapmaktadır.

Özlüce Mah. Ceviz Cad. No:5
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Akbor Tesisat
SiteMap  |  Tasarım : interbim.com